Published on 23 lutego 2017 by Cienema Online

Martwe wody (2016) – Ma loute [Lektor PL] – Informacje

Martwe Wody 2016 cały film online download

reżyseria: Bruno Dumont
scenariusz: Bruno Dumont
gatunek: Komedia
produkcja: Francja,Niemcy
premiera: 12 maja 2017 (Polska) 13 maja 2016 (świat)

Martwe wody (2016) – Ma loute – Zwiastun – Trailer with English Subtitles !

Martwe wody (2016) Cały Film Online – Ma loute [Lektor PL] – Krótki Opis Filmu !

Każdy z fanów kina, który jeszcze nie miał zaszczytu widzieć poprzednich filmów pana Brunona Dumonta, reżyseraserialu Mały Quinquin„, zapewne nie ma pojęcia jak Francuski reżyser potrafi być zabawy. Film Martwe Wody (2016) który można obejrzeć Online z Lektorem PL na naszej stronie to doskonała komedia a zarazem bardzo prosta produkcja filmowa.

Akcja filmu Martwe Wody (2016) – Ma loute rozgrywa się podczas lata w roku 1910. Bohater Ma Loute Brufort (Brandon Lavieville) przebywa na północnym wybrzeżu Francji. Jego główne zajęcie to zbieranie muli i przewożenie chętnych na drugi brzeg sadzawki. Podczas przerwy siada do obiadu gdzie głównym nie co dziwnym dla nas daniem są poćwiartowani turyści a po chwili pojawia się duetu niezdarnych policjantów w typie Stana Laurela i Oliviera Hardy?ego. Film zaczyna się rozkręcać na dobre gdy bohater zakocha się w córce (a może nawet synu?) dystyngowanych państwa Van Peteghem.

Ma Loute (2016) Martwe Wody cały film oglądaj online

Krótka recenzja fabuły nie oddaje jednak impetu, z jakim Dumont wprowadza widzów w dziwaczny świat tej komedii. Film w zasadzie stanowi satyryczny wgląd na różne grupy społeczne nawiązując do obrazów belle epoque. Jest to bardzo dziwaczny świat w którym Arystokraci przeginają się bez opamiętania, autochtoni spoczywają nad garem i obgryzają ludzkie kończyny, otyły policjant turla się po wydmach. Widoczny jest też zanurzony w piasku wrak statku który  wyglądaem przypomina wielkiego lewiatana. Dumont w filmie pomieszał baśń, dworski romans i komedię.

Martwe Wody 2016 cały film online download

Tag

12 komentarzy

Add your comment