Published on 8 maja 2018 by Cienema Online

Kochankowie jednego dnia Cały Film Online Lektor PL (2017) – L’amant d’un jour Cały Film Online HD – Download Chomikuj !

Kochankowie jednego dnia Cały Film Online Lektor PL (2017) - L'amant d'un jour Cały Film Online HD

Kochankowie jednego dnia Cały Film Online Lektor PL (2017) – L’amant d’un jour Cały Film Online HD – Informacje o Filmie – Filmweb !

Kochankowie jednego dnia Cały Film Online Lektor PL (2017) - L'amant d'un jour Cały Film Online HD

reżyseria:

Philippe Garrel

scenariusz:

Jean-Claude Carri?re

Caroline Deruas-Garrel

(więcej…)

oceń twórców gatunek:

Dramat

produkcja:

Francja

premiera: 4 maja 2018 (Polska) 19 maja 2017 (świat)

Pozostałe informacje o filmie
Kochankowie jednego dnia

muzyka:

Jean-Louis Aubert

zdjęcia:

Renato Berta

oceń twórców

dystrybucja:

Aurora Films

studio:

Angoa (

wsparcie

)

arte France Cinéma (

koprodukcja

)

Centre National de la Cinématographie (CNC) (

udział

)

nagrody: 1 nagroda

Kochankowie jednego dnia Cały Film Online Lektor PL (2017) – L’amant d’un jour Cały Film Online HD – Krótki Opis filmu i Recenzja !

Masz ochotę obejrzeć dobry film ? Szukasz dobrego filmu na wieczór ? Nie chcesz bezczynnie siedzieć ? Obejrzyj już teraz wspaniałą produkcję filmową. Czeka na Ciebie wspaniały film który porwie Cię na wieczór. Jeśli jesteś fanem filmów z gatunku dramat to dobrze trafiłeś. Film jest produkcją francuską z gatunku dramat. Oglądając ten film na pewno się nie zawiedziesz. Bohaterką filmu Kochankowe jednego dnia jest 23 letnia Janne która właśnie przeżyła bolesne rozstanie z chłopakiem. Wiadomo jak to bywa po rozstaniach…. Serce cierpi, dusza też ale jednak szukamy nowego doświadczenia miłosnego. Janne Postanawia wrócić do rodzinnego domu gdzie dawniej mieszkała i przeżyła swoje dzieciństwo i chwilowo chce znowu zamieszkać ze swoim ojcem. Na miejscu dziewczyna odkrywa, że jej ojciec który jest profesorem filozofii, ma romans z jedną ze swoich studentek, Ariane, która jest rówieśniczką Jeanne. Jest to dla niej poczatkowo szok. janne nie może się odnaleźć w nowej sytiacjo. Jednak z biegiem czasu dwie młode kobiety stopniowo się poznają i zaprzyjaźniają… Cchesz wiedzieć co było dalej i jak zakończy się fabuła filmu ? Obejrzyj już teraz koniecznie ten film na Cinema online !

Kochankowie jednego dnia Cały Film Online Lektor PL (2017) – L’amant d’un jour Cały Film Online HD – Zwiastun filmu – Youtube !

 

Tag

    Add your comment