Published on 21 lutego 2017 by Cienema Online

Klient (2016) Cały Film Online – Forushande [Lektor PL] Cały Film Online – Informacje ! 

Klient (2016) Cały Film Online - Forushande [Lektor PL] Cały Film Online + Download

reżyseria: Asghar Farhadi

scenariusz: Asghar Farhadi

gatunek: Dramat

produkcja: Francja , Iran

premiera:21 kwietnia 2017 (Polska) 21 maja 2016 (świat)

muzyka: Sattar Oraki

zdjęcia: Hossein Jafarian

boxoffice: $1 112 777 w USA

dystrybucja: Gutek Film

Klient (2016) Cały Film Online – Forushande – Zwiastun

Klient (2016) Cały Film Online – Forushande [Lektor PL] Cały Film Online – Krótki Opis ! 

Laureay Oscara zaRozstanie, Irańczyku Asgharze Farhadim, jest autorem jednych z naklepszych filmów z kategorii dreszczowców. Jego nowy Film Klient (2016) Cały Film Online – Forushande [Lektor PL] Cały Film Online zaczyna się trzęsieniem ziemi gdzie po kilkunastu minutach okazuje się, że jednak był to fałszywy alarm film zaczyna trzymać widza w napięciu.

Klient (2016) Cały Film Online - Forushande [Lektor PL] Cały Film Online cda

Emad (Shahab Hosseini) i jego żona Rana (Taraneh Alidoosti) wyprowadzają się ze swojego apartamentowego mieszkania, poniważ grozi mu zawalenie. Pomoc niesie im kolega który pracuje razem z nimi w lokalnym teatrze. Opisuje im dom w samych superlatywach jednak zapomina powiedzieć że poprednia lokatorka trudniła się prostytucją. Po niedługim czasie małożonków zaczynają dopadać kłopoty związane z mieszkaniem. Pewnego dnia Rana słyszy domofon i myślać, że to jej mąż bez wahania otwiera drzwi. Okazuje isę jednak, że to nie był on i ląduje ona w szpitalu po tym jak została napadnięta i prawdopodobnie zgwałcona przez tajemniczego interesanta.

Sama tego nie pamięta dlatego próbuje sobie to przypomnieć i zrekonstruować bieg wydarzeń. Emand prowadzi śledztwo na własną rękę przez co co raz bardziej dostaje kryzysu męskości i oddala się od swojej ukochanej żony. Powiększa się jego agresja i bierność. Natomiast jego żona zaczyna zwalczać gniew i stara się przebyć drogę do wybaczenia przez co kryzys jeszcze bardziej się pogłębia.

Klient (2016) Cały Film Online - Forushande [Lektor PL] Cały Film Online cda

 

Tag

9 komentarzy

Add your comment