Published on 21 lutego 2017 by Cienema Online

Gold (2016) [Lektor PL] – Gold Cały Film Online – Informacje o Filmie !

Gold (2016) [Lektor PL] - Gold Cały Film Online + Download

reżyseria: Stephen Gaghan
scenariusz:
Patrick Massett
John Zinman
gatunek: Dramat
produkcja: USA
premiera: 17 marca 2017 (Polska) 29 grudnia 2016 (świat)
nagrody: 1 nominacja
muzyka: Daniel Pemberton
zdjęcia: Robert Elswit
boxoffice: $7 202 801 w USA
dystrybucja:Monolith Films
studio:
Black Bear Pictures
Hwy61
Living Films

Gold (2016) [Lektor PL] – Gold – Ciekawostki na temat filmu !

  • Po przeczytaniu fragmentu scenariusza, reżyserią filmu zainteresowany był Paul Haggis. Kiedy zrezygnował, został zastąpiony przez Michaela Manna, a następnie Spike’a Lee. Ostatecznie film trafił w ręce Stephena Gaghana.
  • Początkowo postać Kay miała zagrać Michelle Williams. Ostatecznie została zastąpiona przez Bryce Dallas Howard.
  • Zdjęcia do filmu nakręcono w Albuquerque (Nowy Meksyk, USA), Nowym Jorku (Nowy Jork, USA), Reno (Nevada, USA), Bangkoku (Tajlandia), Surat Thani (Tajlandia) oraz Indonezji.

Gold (2016) [Lektor PL] – Gold Cały Film Online – Zwiastun !

Gold (2016) [Lektor PL] – Gold Cały Film Online – Opis Filmu !

Kenny Wells to facet któremu ostatnio nie a bardzo wiedzie się w interesach. Nie jest to dla niego powód do dumy dlatego szuka sposobu na przełom w tej sprawie. Kenny ma wielkie zamiłowanie do przygód i ryzyka i postanawia to wykorzystać do zrobienia fortuny. Wraz z szanowanym podróżnikiem Michaelem Acostą wyrusza na wyprawę do Indonezji, by w gąszczach tamtejszej dżungli szukać złota. Ryzyko takiej wyprawy jest ogromne i bardzo mało osób wierzy że zakończy się ona sukcesem jednak Wells w tym przypadku się nie mylił. W kilka dni staje sę gwiazdą Wall Street a jeszcze chwilę temu był na skraju bankructwa. Jednak wedle zasady gdzie pieniądze to i kłopoty jego też nie ominęły problemy. Chętnych do otrzymania choćby części jego bogactwa nie brakuje: począwszy od indonezyjskich władz, poprzez różnej maści cwaniaków, a na CIA kończąc. Kenny Wells zamiast rozkoszować się tym co zdobył będzie musiał zmierzyć się z niepowstrzymaną chęcią ludzką o zagrabienie czyjegoś bogactwa a nie jest to łatwe zadanie.

Gold (2016) [Lektor PL] - Gold Cały Film Online + Download

 

Tag

11 komentarzy

Add your comment