Published on 21 lutego 2017 by Cienema Online

Captain Fantastic (2016) [Lektor PL] Cały Film Online – Captain Fantastic Cały Film Online – Informacje ! 

Captain Fantastic (2016) [Lektor PL] Cały Film Online - Captain Fantastic Cały Film Online + Download

reżyseria: Matt Ross
scenariusz: Matt Ross
gatunek: Dramat Komediaprodukcja: USA
premiera:10 marca 2017 (Polska) 23 stycznia 2016 (świat)
boxoffice:$14 857 680
muzyka: Alex Somers
zdjęcia: Stéphane Fontaine
boxoffice: $5 879 736 w USA $8 977 944 poza USA
dystrybucja:United International Pictures Sp z o.o.
studio: Electric City Entertainment

Captain Fantastic (2016) [Lektor PL] Cały Film Online – Ciekawostki na temat Filmu ! 

Film kręcono w Sultan, Snohomish, Gold Bar, Kirkland, Othello, hrabstwie Whatcom, parku Deception Pass (Waszyngton, USA), Las Cruces, Mesilla, Albuquerque (Nowy Meksyk, USA) i Portland (Oregon, USA).

Captain Fantastic (2016) – Zwiastun

Captain Fantastic (2016) – Krótki Opis Filmu ! 

Ben (Viggo Mortensen) i Leslie (Trin Miller) Cash bohaterzy filmu Captain Fantastic (2016) [Lektor PL] mieszkają ze swoimi dziećmi na odludzi. Wychowują w sumie aż szóstkę dzieci. Rodzina mieszka w górzystych terenach znajdujących się w stanie Waszyngton. Rodzina uczy swoje dzieci sposób przetrwania i życia z dala od cywilizacji. U Leslie dawno temu została już wykryta choroba dwubiegunowa. Nagle stan kobiety się pogarsza a rodzina decyduje się aby umieścić ją w szpitalu. Podczas pobytu w szpitalu Leslie popełnia samobójstwo. Rodzice Leslie – Jack (Frank Langella) i Abby (Ann Dowd) zajmują się wszystkim co związane z pogrzebem nie zważając na wiarę córki i zdanie zięcia. Pogrążony w żałobie Ben oraz jego szóstka dzieci – Bo (George MacKay), Kielyr (Samantha Isler), Vespyr (Annalise Basso), Rellian (Nicholas Hamilton), Zaja (Shree Crooks) i Nai (Charlie Shotwell), chce pochować swoją żoną zgodnie z tym jak chciała – chce spełnić jej ostatnią wolę.

Captain Fantastic (2016) [Lektor PL] Cały Film Online cda

Chcesz wiedzieć jak skończy się ta historia ? Już teraz możesz obejrzeć film Captain Fantastic (2016) [Lektor PL] Cały Film Online na naszej stronie. Jeśli chcesz rozpocząć oglądanie przejdź do playera Online znajdującego się powyżej i kliknij przycisk “PLAY”. 

Captain Fantastic (2016) cda

Tag

14 komentarzy

Add your comment