Published on 2 lipca 2017 by Cienema Online

Botoks Cały Film DOWNLOAD – Botoks (2017) POBIERZ TERAZ !

Botoks Download Torrent - Botoks Download chomikuj

Botoks Cały Film Online (2017) – Botoks Cały Film Online – Informacje o Filmie – Filmweb !

Botoks Cały Film Online (2017) - Botoks Cały Film Online [PL]

reżyseria:
Patryk Vega
scenariusz:
Patryk Vega
gatunek:
Thriller
produkcja:
Polska
premiera:
29 września 2017 (Polska)
29 września 2017 (świat
muzyka:
Łukasz Targosz
zdjęcia:
Mirosław Brożek
Krzysztof Mieszkowski
dystrybucja:
Kino Świat
studio:
Vega Investments
inne tytuły:
Botoks. Kobiety rządzą światem

Botoks Cały Film Online (2017) – Botoks (2017) – Zwiastun Filmu YouTube – Trailer PL !

Recenzja Filmu Botoks 2017 – Cinema Online 

W filmie Botoks przedstawiony został nam Szpital. Nie jest to Szpital jaki można zobaczyć w popularnych serialach. Jest to zakład pracy w którym codziennością jest wylewanie potu, krwi czy łez. Film Botoks przedstawia Szpital gdzie swoją przygodę zaczynają cztery kobiety. Ich codzienność zaczyna być „niecodzienna”. Wszystko to ze względu na nowo rozpoczęta pracę która wymaga wiele poświęcenia. Film Botoks Cały Film Online to historia czterech kobiet których drugim domem staje się właśnie szpital. Pierwsza z nich imieniem  Daniela (Olga Bołądź) rozpoczyna swoją pracę w Szpitalu jako ratowniczka medyczna. Jej codziennością stają się akcje na które jeździ wraz z bratem Darkiem (Tomasz Oświeciński) aby ratować ludzkie życie.

Botoks Cały Film Online 2017 Cda zalukaj

Daniel nie jest typową pięknością. Jednak postanawia poddać się wielu zabiegom medycznym i plastycznym dzięki czemy z „brzydkiego kaczątka” staje się być piękna niczym niejdena modelka. W filmie Botoks Cały Film Online Daniela dzięki podjęciu się zabiegom plastycznym staje się bezwględna. Zaczyna dążyć do kariery w koncernach farmaceutycznych. Można zauważyć jej przemianę z „brzydkiego kaczątka” w piękną przedstawicielke koncernu farmaceutycznego. Nikt z bohaterów filmu Botoks Cały Film Online wcześniej by nie przypuszczał, że może ona dokonać takiej przemiany życiowej pod względem wyglądu jak również swojego charakteru.

Botoks Cały Film Online (2017) - Botoks Cały Film Online [PL]

Kolejna bohaterka filmu Botoks Cały Film Online to Magda (Katarzyna Warnke). Magda w szpitalu pełni rolę ginekologa i położnej. Jej kariera biegła przez długie lata. Swoją sławę zdobywała jako specjalistka do spraw aborcji. Życie płata jej figle, ponieważ tym razem sama zachodzi w ciążę. Zajście w ciąże Magdy sprawia, że wchodzi ona w konfilkt z ordynatorem szpitala (Janusz Chabior). Przez cała tą sytuację bohaterka filmu Botoks Cały Film Online popada w kłopoty.

Botoks Cały Film Online (2017) – Botoks (2017) – DOWNLOAD !

Botoks Download Torrent - Botoks Download chomikuj

Kierownictwo szpitala przez całą sytuację usiłuję zwolnić Magdę z pracy.  Ceniona Pani chirurg ze Szpitala Patrycji (Marieta Żukowska) prowadzi bardzo spokojne i pukładane życie. Jej swiat pada jednak w gruzach gdy dowiaduje sie ona o zdradzie swojego męża. Zmasakrowane poczucie wartości ciągnie ją w kierunku ginekologii estetycznej i kobiecego libido. Swoje odkrycia z pracy Patrycja chce na własnej skórze przetestować w związku z metroseksualnym Michałem (Piotr Stramowski), który jest całkowityn zaprzeczeniem prawdziwego mężczyzny.

Botoks Cały Film Online (2017) - Botoks Cały Film Online [PL]

Kolejny bohater filmu Botoks Cały film Online to Beata (Agnieszka Dygant). Beata jest lekarką SOR-u. Jej życie też nie oszczędza. W ostatnim czasie doświadczyła dramatycznych przeżyć. Podczas wypadku motocyklowego Beata (Agnieszka Dygant) straciła swojego narzeczonego. Samotna Beata próbuje swój ból złagodzić, uzależniając się od bardzo silnych leków opioidowych, które podbiera w szpitalu.

Podczas całej tej dramatycznej w skutkach sytuacji poznaje Marka (Sebastian Fabijański). Matek jest sanitariuszem w szpitalu, który ukrywa przed światem swój własny sekret. Jednak więcej szczegółów na tem filmu Botoks Cały Film Online nie możemy już zdradzić. Przejdź do Playera i obejrzyj teraz Botoks Cały Film Online na naszej stronie gdzie znajdziesz najnowsze filmy Online.

 

Tag

17 komentarzy

Add your comment