Published on 2 lipca 2017 by Cienema Online

American Assassin (2017) – LEKTOR PL – POBIERZ TERAZ !

American Assassin Cały Film Online

American Assassin Cały Film Online (2017) – American Assassin Cały Film Online [Lektor PL] – Informacje o Filmie – Filmweb !

American Assassin Cały Film Online (2017) - American Assassin Cały Film Online [Lektor PL]

reżyseria:
Michael Cuesta
scenariusz:
Marshall Herskovitz
Edward Zwick
gatunek:
Thriller
Akcja
produkcja:
USA
premiera:
15 września 2017 (Polska)
7 września 2017 (świat)
zdjęcia:
Enrique Chediak
na podstawie:
Vince Flynn (powieść)
dystrybucja:
Monolith Films
studio:
Bedford Falls Productions
CBS Films
Di Bonaventura Pictures

American Assassin Cały Film Online (2017) – American Assassin Cały Film Online [Lektor PL] – Zwiastun YouTube !

American Assassin (2017) – Recenzja Filmu – Cinema Online

Witaj na stronie Cinema Online ! Szukasz dobrego filmu ? Interesuje Cię kino Akcji ! Bardzo dobrze trafiłeś. Przedstawiamy Ci recenzję najnowszej produkcji kinowej pod tytułem American Assassin Cały Film Online. Jest to film z gatunku Thriller/Akcja więc na pewno nie będziesz się przy nim nudził. Jest to bardzo dobra propozycja na wieczór z bardzo ciekawą fabułą i licznym elementami akcji. 

American Assassin Cały Film Online

Akcja filmu American Assassin Cały Film Online rozpoczyna się od tego jak Mitch Rapp (Dylan O’Brien) stracił miłość swojego życia w ataku terrorystycznym. Wiadomo jak wielkie emocje w człowieku wzbudza tak tragiczne wydarzenie życiowe. Zmotywowany i rozgniewanym Mitch planuje teraz zemstę. Zemsta staje się jego głównym celem życiowym. Jest to w pewnym sensie jego zaleta, ponieważ dzięki motywacji staje się człowiekiem który będzie dążył po trupach aż do celu.  Oficer szkoleniowy CIA Stan Hurley (Michael Keaton), zauważa w nim potencjał. Wie dobrze o tym, że człowiek z tak silną motywacją może stać się dla agencji bardzo przydatny. Tymbardziej jeśli jeszcze dodatkowo zostanie przeszkolony przez specjalne służby aby zdobyć dodatkowe umiejętności. Dzięki temu bohater filmu American Assassin Cały Film Online w łatwy sposób może stać się w szybkim tempie maszyną do zadań specjalnych.

American Assassin Cały Film OnlineAmerican Assassin Cały Film Online

Przed końcem całego szkolenia Mitch – głowny bohater filmu American Assassin Cały Film Online – będzie miał okazję żeby się wykazać. Według doniesien grupa terrorystyczna znów planuje atak.  Do tego cele terroryści planują wykorzystać ładunek atomowy który jest bardzo ale to bardzo niebezpieczny. Wszystkie przesłanki wsakzują na to, że jednym z terrorystów jest dawny uczeń Hurleya. Dlatego stawić mu czoła może tylko taka osoba jak Mitch. Z jego umiejętnościami jest on jedyną nadzieją. Oglądaj już teraz film American Assassin Cały Film Online aby poznać całą fabułę i jego zakończenie ! 

American Assassin (2017) – LEKTOR PL – POBIERZ TERAZ !

American Assassin Cały Film Online

Tag

7 komentarzy

Add your comment